NSP 2011 – spisz się przez internet

W związku z rozpoczętym 01 kwietnia Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2011 zapraszamy wszystkich do skorzystania z możliwości dokonania samospisu internetowego.

Formularz samospisu internetowego dostępny jest na stronie http://form.spis.gov.pl

Można również zainstalować na swoim komputerze wersję off – line tego formularza, nie wymagającą stałego dostępu do internetu.

 

Formularz można wypełnić w terminie od 1 kwietnia do 16 czerwca 2011 r. o dowolnej godzinie. Można podzielić wypełnianie formularza na etapy w zależności od ilości wolnego czasu jakim dysponujemy. Od momentu pierwszego zalogowania dane do formularza będzie można wprowadzać i uzupełniać przez 14 dni. W tym czasie można logować się wielokrotnie – dane za każdym razem są zapamiętywane.

Zachęcając do wykorzystania metody samospisu internetowebędzie można wprowadzgo podkreślamy, że obok spisu realizowanego przez rachmistrza spisowego lub ankietera statystycznego jest to najwygodniejsza forma przekazania danych podlegających badaniu.

Do Państwa dyspozycji pozostaje infolinia udostępniona pod numerem telefonu: 800 800 800 (połączenie bezpłatne z telefonów stacjonarnych) lub 22 44 44 777 (przeznaczony dla połączeń przychodzących z telefonów komórkowych – płatny zgodnie z cennikiem operatora). Szczegółowe informacje można znaleźć także na stronie www.spis.gov.pl i www.stat.gov.pl

Podobne aktualności

Skip to content