Marszałkowski Bal Dobroczynny 2014

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej
i Specjalnego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku
będą beneficjentami wpływów z Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego 2014. To najbardziej prestiżowe w naszym regionie wydarzenie tegorocznego karnawału odbędzie się 18 stycznia w reprezentacyjnych salach toruńskiego Dworu Artusa.

Do zabawy i zaangażowania w szczytnym społecznie celu zapraszają już po raz piąty marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki
i małżonka gospodarza regionu Dagna Całbecka. Zaproszenia tradycyjnie rozprowadza honorowy komitet organizacyjny, w którym zasiadają działające publicznie panie oraz małżonki polityków i biznesmenów. Udział w balu oznacza wpłatę w wysokości 700 złotych od pary na konto zbiórki publicznej
na rzecz wskazanych placówek. Przewidziano też aukcję wartościowych przedmiotów, przekazanych przez znane osobistości.

– W tym roku bal odbędzie się w nowej formule. Współpracującemu z nami przy organizacji poprzednich Stowarzyszeniu Akademickiemu Ad Astra serdecznie dziękujemy, podobnie jak wszystkim którzy wcześniej wspólnie z nami wsparli związane z balem zbiórki pieniędzy  – podkreśla marszałek Całbecki.

Pieniądze zebrane podczas czterech poprzednich edycji imprezy trafiły
do Hospicjum dla Dzieci Nadzieja w Toruniu, Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy, Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie oraz Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim w powiecie sępoleńskim.

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych im. Księdza Karola Sterpi w Izbicy Kujawskiej i Specjalny Ośrodek Wychowawczy pod wezwaniem świętej Teresy od Dzieciątka Jezus we Włocławku są prowadzone przez polskie prowincje katolickich zgromadzeń księży orionistów i sióstr orionistek (Zgromadzenie Zakonne Małe Dzieło Boskiej Opatrzności i Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia).

Marszałkowski Bal Dobroczynny 2014 poprowadzą Maciej Orłoś i Jacek Beszczyński, do tańca zagra toruński Midnight Band. Obowiązują stroje wieczorowe.

Strona balu: http://balmarszalka.kujawsko-pomorskie.pl

Podobne aktualności

Skip to content