Wygraj multimedialną świetlicę!

Fundacja Orange zaprasza do udziału w drugiej edycji programu społecznego Pracownie Orange

Jeśli mieszkasz w niewielkim mieście lub wsi, zgłoś się do programu, aby wygrać multimedialną świetlicę –przyjazne, dobrze wyposażone miejsce dla mieszkańców, które pomożemy Wam prowadzić. Wnioski przyjmujemy do 21 czerwca 2015 na www.pracownieorange.pl  Zapraszamy!

Kto może zgłaszać się do programu?

Mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły co najmniej 5 osób, które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie Pracowni Orange z pożytkiem dla lokalnej społeczności.

Jak złożyć wniosek?

Poprzez stronę www.pracownieorange.pl – od 20 maja do 21 czerwca 2015r. Wskażcie nam lokal, który spełni wymagania techniczne do stworzenia Pracowni, zaprezentujcie pomysły na działania dla mieszkańców i przekonajcie nas, że to właśnie u Was ma powstać świetlica. Spośród zgłoszeń Komisja wybierze 50 najciekawszych, które zostaną poddane pod głosowanie internautów w lipcu. To oni wskażą 25 lokalizacji na nowe świetlice.

Co zyska Wasza miejscowość?

Lokale wskazane przez zwycięskie grupy zostaną wyposażone w komputery, bezpłatny dostęp do Internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier, telewizory LCD oraz meble. Fundacja Orange zadba o wsparcie techniczne, zabezpieczenia antywirusowe sprzętu, a opiekunom świetlic zapewni merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów i grantów finansowych przez pierwsze dwa lata ich aktywności. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Wszystko po to, aby Pracownia Orange była nie tylko miejscem rozwoju cyfrowych kompetencji, ale także wzmacniania więzi w Waszym mieście i aktywności dostosowanych do Waszych potrzeb.

Wygraj Pracownię Orange dla Waszej miejscowości.

Zobacz regulamin akcji i złóż wniosek na www.pracownieorange.pl To proste!

A jeśli masz pytania… Skorzystaj z czatu online, napisz maila na info@pracownieorange.pl lub zadzwoń na infolinię +48  502 091 977 (czynna pn.-pt. w godz. od 9.00 do 17.00). jesteśmy do dyspozycji.

 

 

Fundacja Orange

Podobne aktualności

Skip to content