Zaproszenie- V Targi ,,Partnerstwo z Kuchnią Ziemi Kujawskiej”

logo_ziemia_kujawska

Stowarzyszenie „Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej” po raz piąty w naszym regionie organizuje Targi „Partnerstwo z Kuchnią Ziemi Kujawskiej”, które odbędą się 4 września 2016 roku w miejscowości Siniarzewo (Gmina Zakrzewo).

Wydarzenie to jest cykliczną imprezą, powtarzaną raz w roku, kolejno
w jednej gminie powiatu aleksandrowskiego, które wchodzą w skład Lokalnej Grupy Działania. Dla mieszkańców naszego regionu, jak i dla odwiedzających nas gości z zewnątrz, jest to doskonała okazja poznania oferty produktów ziemi kujawskiej prezentowanych przez samorządy, organizacje pozarządowe i podmioty gospodarcze działające na obszarze naszego powiatu jak i całego województwa.

Zachęcamy do włączenia się w inicjatywę poprzez organizację własnego stoiska promocyjnego i zaprezentowania walorów charakterystycznych dla Państwa działalności. Wszystkich wystawców zapraszamy do udziału w konkursach zorganizowanych przez Lokalną Grupę Działania: „Kuchnia Ziemi Kujawskiej” oraz „Eko-stoisko”.

Ponadto zachęcamy też zespoły, chóry  i osoby indywidualne do zgłaszania swojego udziału
w konkursie pn. ”Bliżej korzeni – V festiwal folklorystyczny” w dwóch kategoriach – taniec
i śpiew.

            W sprawie możliwości organizacji stoiska i udziału w konkursach prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem „Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej” pod numerem telefonu 
 54 282 40 97, e-mail: ziemia.kujawska@wp.pl. Przed złożeniem zgłoszenia prosimy 
 o zapoznanie się z regulaminami konkursów, które znajdują się na stronie www.ziemiakujawska.pl.

Podobne aktualności

Skip to content