E – portal podatkowy w Gminie Koneck

Szanowni Państwo,
w związku z planowanym wdrożeniem nowego Systemu w zakresie świadczenia usług publicznych w Gminie Koneck, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. (ANKIETA DOSTĘPNA POD LINKIEM: https://forms.gle/cs3FP4m4emwdt2VJ8) Wyniki dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań mieszkańców naszej Gminy.
W ramach projektu „Kujawsko-Pomorscy Liderzy e-Administracji” Gmina Koneck przygotowuje dla mieszkańców system, dzięki któremu będą mogli Państwo uzyskać przez Internet dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności. System umożliwi przesyłanie dokumentów i wniosków do Urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli Państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z serwisu będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne będzie założenie bezpłatnego Profilu Zaufanego, czyli podpisu elektronicznego, który zastępuje podpis tradycyjny.
Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi System będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

 

ANKIETA DOSTĘPNA POD LINKIEM:    https://forms.gle/cs3FP4m4emwdt2VJ8

Podobne aktualności

Skip to content