Konkurs – Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Bydgoszczy zaprasza mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie polegającym na nagraniu krótkiego spotu zachęcającego do zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Dzięki tym działaniom wspieramy polskich rolników i przedsiębiorców.

Konkurs będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Do udziału zapraszamy dzieci, dorosłych, a także organizacje, kluby sportowe, stowarzyszenia, jak choćby Koła Gospodyń Wiejskich.

Warto włączyć się w akcję i przedstawić swoje argumenty, zachęcając tym samym do patriotyzmu konsumenckiego i zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Każdy może stać się ambasadorem kampanii „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”. Wystarczy tylko nagrać krótki spot, zamieścić na swoim profilu, oznaczyć hasztagami: #KupujŚwiadomie #ProduktPolski #KOWRBydgoszcz oraz przesłać e-mailem swoje zgłoszenie.

Najciekawsze spoty w obu kategoriach zostaną nagrodzone. Jednak najważniejsza będzie satysfakcja z uczestnictwa w inicjatywie wspierającej polskich rolników i producentów, szczególnie w tym trudnym okresie.

Ze szczegółowymi informacjami i regulaminem można zapoznać się również na www.facebook.com/kowrbydgoszcz lub http://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/nagraj-wlasny-spot-wspierajacy-polskich-rolnikow-i-przedsiebiorcow

Czas na zgłoszenia mija 31 sierpnia 2020 r. Film ma być zachętą do świadomych zakupów i wybierania produktów z oznaczeniem „Produkt Polski”. Optymalna długość nagrania to 30-60 sekund, a maksymalnie 90 s.

Zapowiedź konkursu  do zobaczenia na https://www.facebook.com/watch/?v=664125107777340

Artykuł o kampanii i konkursie dostępny również na stronie https://pomorska.pl/wspomoz-polska-gospodarke-i-wygraj-nagrody/ar/c8-15059158?fbclid=IwAR2rGnIwViek6gqXV5ODcR2U9Dkn0kRP3Ml1b7eme669-ddScgPtAe1s1cY

 

Regulamin konkursu: Regulamin Konkursu na spot promujący – Produkt Polski – OT Bydgoszcz

Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu – Formularz zgłoszeniowy i Oświadczenie – spot promujący PRODUKT POLSKI

Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu – Formularz zgłoszeniowy i Oświadczenie – spot promujący PRODUKT POLSKI

 

 

Podobne aktualności

Skip to content