Kurs językowy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W DOFINANSOWANYM KURSIE JĘZYKOWYM W RAMACH PROJEKTU „W KUJAWSKO-POMORSKIEM MÓWISZ-MASZ – CERTYFIKOWANE SZKOLENIA JĘZYKOWE”!

Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich, które mieszkają/pracują lub uczą się na ternie województwa kujawsko-pomorskiego i należą do minimum jednej z grup:

1. osoby o niskich kwalifikacjach (tj. maksymalnie średnie wykształcenie)
2. osoby powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia),
3. osoby z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia),

UWAGA! Z UDZIAŁU W PROJEKCIE WYŁĄCZONE SĄ OSOBY, KTÓRE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ!

Z uwagi na aktualną sytuację w kraju prowadzimy obecnie rekrutację na zajęcia zdalne. Lekcje będą się odbywać w stałych dniach i godzinach w 12-osobowych grupach wraz z lektorem. Zajęcia będą trwać w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będzie  możliwość komunikacji z osobą prowadzącą i uczestnikami kursu. Jedyną opłatę jaką wnosi się do udziału w projekcie to 150 zł na pokrycie kosztu zakupu podręczników do nauki. Kurs językowy w wersji online będzie kończył się przystąpieniem do zewnętrznego egzaminu certyfikującego potwierdzającego poziom biegłości językowej.

Wszelkie informacje oraz dokumentacja rekrutacyjna znajdują się na stronie internetowej: www.projektmowiszmasz.pl, za pośrednictwem której osoby zainteresowane zgłaszają również chęć udziału w projekcie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do rejestracji! Liczba miejsc ograniczona!

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 507-927-366 lub pod adresem e-mail: zapisy@projektmowiszmasz.pl.

Podobne aktualności

Skip to content