Konkurs ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

Konkurs dla rodzin oraz Kół Gospodyń Wiejskich

Urząd Marszałkowski w ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizuje konkurs na relację z celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy daniach z gęsiny. W tym roku zaprasza do udziału rodziny, a także koła gospodyń wiejskich. Czekają atrakcyjne nagrody. Na relacje ze wspólnego świętowania czeka do 21 listopada.
Należy pokazać, jak tego dnia wspólnie świętowano i przyrządzano smakowite potrawy z gęsiny. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorzy najbardziej kreatywnych prac nagrodzeni zostaną bonami zakupowymi do realizacji w sieci sklepów ze sprzętem AGD. Gospodynie wiejskie zrzeszone w kołach otrzymają nagrody finansowe.
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 12 do 21 listopada:
  • pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”,
  • mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl, wpisując w temacie wiadomości ,,Konkurs na relacje gęsinowe”.
Wymagania dotyczące prac zamieszczone są w regulaminie dostępnym na stronie www.koneck.eu w aktualnościach/ogłoszeniach dot. niniejszego konkursu. Do pracy należy załączyć wypełnione i podpisane oświadczenie (które jest załącznikiem do regulaminu konkursu) – prace bez dołączonego oświadczenia nie będą podlegały ocenie.
Laureaci zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie📞. Jeśli sytuacja na to pozwoli, odbiorą oni swoje nagrody w grudniu podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
REGULAMIN:

Podobne aktualności

Skip to content