Piłki dla Afryki – wspieramy dzieci z Tanzanii – Konkurs Zespołu Mathematics.live i Dyktanda.pl

Jesteś zapalonym kibicem? Chcesz zaangażować się w piłkarskie święto nie tylko poprzez kibicowanie naszej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mundialu? Trzydzieści pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Zapytasz: gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż cały dochód z reklam, które zobaczysz w czasie rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w fantastyczną pracę, jaką od 2017 r. wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, która łączy sport i edukację, umożliwiła wybudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a także remont szkoły w Loltepes – małej wiosce zlokalizowanej w środkowej Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze.

Jest to akcja o charakterze międzynarodowym. Prowadzone jest równolegle w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Przekaż tę informację dalej – wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Sprawdźcie, kto spośród Was jest największym znawcą futbolu! 

Sukces całej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, trochę dobrej zabawy, a dla dzieci w Tanzanii oznacza niepowtarzalną szansę na rozwijanie pasji.

 

Podobne aktualności

Skip to content