Rekrutacja do III edycji programu „Kuźnia Liderów Regionu”.

W imieniu Laboratorium św. Jana Pawła II informujemy o trwającej rekrutacji do III edycji programu „Kuźnia Liderów Regionu”.
Projekt adresowany jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i w przyszłość poświęcić się pracy dla naszego regionu.
Podczas realizacji projektu uczestnicy wezmą udział w odbywających się raz w miesiącu zjazdach, na których szkolenia poprowadzą specjaliści z różnych dziedzin. W ofercie programu znajdują się m.in. warsztaty retoryczne, medialne i samorządowe, zajęcia z nauki reguł autoprezentacji i twórczego myślenia oraz spotkania z gośćmi. Uczestnicy wezmą także udział w projekcie społecznym podczas wakacji.
Rekrutacja do programu odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy polega na wypełnieniu zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej do 12 marca. Następnie kandydaci wezmą udział w rozmowie kwalifikacyjnej, a uczestnicy programu zostaną wyłonieni do 19 marca tego roku.
Program organizowany jest przez Laboratorium św. Jana Pawła II i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim.

 

Podobne aktualności

Skip to content