AKCJA POBORU KRWI!
W dniu 19 kwietnia 2026 (niedziela) organizujemy akcję poboru krwi w Straszewie (Remiza OSP) w godzinach 10.00-15.00.
Prosimy o umieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji dotyczącej zbliżającego się wydarzenia.
Podczas poboru będzie możliwość wsparcia zbiórki pieniężnej dla chorej 6-letniej Oli Ślęzak z Torunia, chorej na Atypowy Zespół Retta.
Więcej informacji na plakacie w załączniku.



















