AKCJA POBORU KRWI!

W dniu 19 kwietnia 2026 (niedziela) organizujemy akcję poboru krwi w Straszewie (Remiza OSP) w godzinach 10.00-15.00.

 

Prosimy o umieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji dotyczącej zbliżającego się wydarzenia.

Podczas poboru będzie możliwość wsparcia zbiórki pieniężnej dla chorej 6-letniej Oli Ślęzak z Torunia, chorej na Atypowy Zespół Retta.

 

 

Więcej informacji na plakacie w załączniku.

FB_IMG_1775794856827

 

Podobne aktualności

Skip to content