Płatności bezgotówkowe w Urzędzie Gminy w Konecku

Uprzejmie informujemy, że w naszym Urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem. Urząd Gminy w Konecku uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS (Program Obsługi Sprzedaży). Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

Nadal trzeba będzie podejść do kasy ( pokój nr 2 ), ale nie trzeba będzie już nosić przy sobie gotówki. Wpłacający musi jednak wcześniej poinformować kasjera o chęci płatności kartą – jest to konieczne dla właściwego zaksięgowania wpłaty.

W terminalu POS będą akceptowane płatności z wykorzystaniem kart płatniczych w technologii tradycyjnej (tzw. stykowej) oraz zbliżeniowej (tzw. bezstykowej/contactless) dokonywane kartami Visa i Mastercard oraz za pośrednictwem płatności mobilnych BLIK.

Klienci urzędu, dokonujący płatności z wykorzystaniem terminala POS nie będą ponosić opłat za dokonanie transakcji realizowanych w ramach Programu.

Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla Urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji.

Podobne aktualności

Skip to content