Konkurs Mistrz Chemii i Fizyki

Fizyka i chemia należą do Twoich ulubionych przedmiotów? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o nagrody o wysokiej wartości oraz o tytuł Mistrza!

Takie możliwości stwarza konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na wybrane z listy tematy. Dzięki temu będą mieli okazję do utrwalenia posiadanej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs rozpoczyna się na początku czerwca i potrwa do końca wakacji. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Prawdopodobieństwo zdobycia nagród jest wyjątkowo wysokie! Nagrody otrzyma aż stu najlepszych uczestników. A wartość pojedynczej nagrody sięga 2 tysięcy złotych!

Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Można je przeznaczyć np. na naukę języka obcego lub na uzupełnienie braków w wybranym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

Podobne aktualności

Skip to content