ZUS i PIP zapraszają na konferencję „Rodzina i praca- work life balance”

ZUS i PIP zapraszają na konferencję „Rodzina i praca- work life balance”

„Rodzina i praca- work life balance” – to temat konferencji, którą 22 września organizują bydgoski oddział ZUS i Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy. Podczas wydarzenia eksperci będą dzielić się wiedzą na temat rodzicielstwa w świetle obowiązujących przepisów prawa, świadczeń związanych z macierzyństwem, czy ubezpieczeń emerytalno-rentowych w okresie wczesnego rodzicielstwa. Omówią również wdrożenia nowej dyrektywy unijnej work-life balance dotyczącej równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Konferencja adresowana jest w szczególności do pracodawców oraz pracowników powracających do pracy po urlopach rodzicielskich.

🟢Odbędzie się ona 22 września w godz. 10-14.00 w Sali Sesyjnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellońskiej 3 w Bydgoszczy.
🟢Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy na konferencję w formie stacjonarnej przyjmowane są do 19 września pod adresem prewencja@bydgoszcz.pip.gov.pl.
🟢Wydarzenie będzie można także śledzić online na kanale Youtube.

Link do wydarzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=aNhcg5u5RM4

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji❗️

Podobne aktualności

Skip to content