Szkolenie UNPLUGGED

Fundacja Pozytywnej Profilaktyki zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym projekcie umożliwiającym wdrożenie w Państwa placówkach skutecznego programu profilaktycznego „Unplugged”, który znajduje się na liście programów rekomendowanych.
Projekt „Bądź Unplugged”, realizowany na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki, w ramach zadania z zakresu zdrowia publicznego pn. Pozytywna szkoła – realizacja projektów i programów edukacyjnych, wychowawczych, interwencyjnych oraz profilaktycznych opartych na podstawach naukowych, w tym programów profilaktyki uniwersalnej, wskazującej i selektywnej, umożliwi uczestnictwo w szkoleniu dla realizatorów programu oraz przeprowadzenie przynajmniej jednej edycji programu w Państwa szkole.
Do udziału w projekcie zapraszają pięcioosobowe zespoły nauczycieli (pedagogów, psychologów) zatrudnionych w Państwa szkole. W szkoleniach, mogą wziąć udział trzy lub cztery pięcioosobowe zespoły nauczycieli pracujących w jednej szkole.
Szkolenie w roku 2023 zostało zaplanowane dla województwa kujawsko-pomorskiego w terminie 14-15.04.2023 r.
✅Szkołom, które zgłoszą się do udziału w projekcie organizatorzy zapewniają:
• możliwość uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu,
• materiały szkoleniowe,
• komplet materiałów do realizacji programu w jednej klasie w placówce oświatowej,
• wsparcie dla szkoły i uczestnika szkolenia w trakcie realizacji przez nich programu Unplugged.
Informacje na temat programu Unplugged możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej https://programyrekomendowane.pl/…/artykuly/unplugged,41
Więcej informacji na temat projektu „Bądź Unplugged” znajdziecie Państwo na stronie internetowej poświęconej projektowi: https://pozytywnaprofilaktyka.org/…/badz-unplugged…/
Na stronie tej znajdziecie Państwo również formularz zgłoszeniowy udziału w projekcie.
Informacje na temat rekrutacji do szkolenia można uzyskać także pod numerem telefonu: 665 295 297.

 

Podobne aktualności

Skip to content