Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na szkolenie

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na szkolenie pn. „Wsparcie na inwestycje w zakresie przetwórstwa i wprowadzania do obrotu produktów rolnych w ramach KPO”, które odbędzie się 3 stycznia 2024 r. o godz. 10:00.

Szkolenie odbędzie się hybrydowo – zarówno stacjonarnie w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Minikowie, jak i online.

Bezpośredni link do rejestracji:  https://kpodr.clickmeeting.com/wsparcie-na-inwestycje-w-zakresie-przetworstwa-i-wprowadzania-do-obrotu-produktow-rolnych-kpo/register

 

Szkolenie poprowadzi:

Łukasz Piotrowski, Główny specjalista ds. ekonomiki, KPODR w Minikowie

Działanie 3 „Wsparcie w zakresie przetwarzania lub wprowadzania do obrotu produktów rolnych, spożywczych oraz rybołówstwa lub akwakultury” realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, to:

– szansa na utworzenie, modernizację oraz doposażenie gospodarstw w zakresie przedsięwzięć związanych z przetwarzaniem, przechowywaniem lub przygotowaniem do sprzedaży produktów rolnych, rybołówstwa lub akwakultury,

– możliwość pozyskania wsparcia na realizację przedsięwzięć związanych z utworzeniem lub modernizacją miejsc przeznaczonych do wprowadzania do obrotu produktów rolnych, spożywczych, rybołówstwa lub akwakultury z przeznaczeniem dla konsumenta końcowego.

 

Podobne aktualności

Skip to content