Rada Przedsiębiorczości Powiatu Aleksandrowskiego otwarta na nowych członków

Starosta Aleksandrowski oraz członkowie Rady Przedsiębiorczości Powiatu Aleksandrowskiego zapraszają wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu aleksandrowskiego na pierwsze w tym roku posiedzenie Rady, które odbędzie się w dniu 14 marca 2012r. o godz. 13:00 w sali nr 121 (I piętro) w gmachu urzędu przy ul. Słowackiego 8 w Aleksandrowie Kujawskim.

Rada Przedsiębiorczości Powiatu Aleksandrowskiego została utworzona w lipcu 2011r. dzięki inicjatywie siedemnastu lokalnych przedsiębiorców, przy wsparciu przedstawicieli samorządu powiatu. Rada jest strukturą otwartą i apolityczną, a członkostwo w niej ma charakter społeczny i jest bezpłatne. Przewodniczącym Rady jest Krzysztof Wojciechowski – Prezes Zarządu GRADOS Sp. z o.o.
Cele działania Rady obejmują potrzebę integracji i aktywnego udziału przedsiębiorców w życiu gospodarczym Powiatu poprzez opiniowanie spraw bieżących i sugerowanie rozwiązań na przyszłość.
W programie najbliższego posiedzenia m.in. wykład Pana Pawła Miszkurki z Wealth Management Group Sp. z o.o. oraz wystąpienie Pani Katarzyny Szymańskiej z Protecta Finance Sp. z o.o., dotyczące zabezpieczenia finansowego firmy, prawa spadkowego, optymalizacji podatkowej i planu sukcesji. W drugiej części spotkania Pan Marcin Strych przedstawi założenia Strategii Rozwoju Powiatu Aleksandrowskiego na lata 2011 – 2020 w zakresie przedsiębiorczości. Zakończenie spotkania około godziny 15:00.
Wszystkich Przedsiębiorców z terenu powiatu aleksandrowskiego serdecznie zapraszamy.

Podobne aktualności

Skip to content