Promujemy się podczas Mistrzostw Świata

Wytwarzasz wyjątkowe produkty regionalne? Produkujesz dobrą żywność? Masz fajny zespół muzyczny? A może prowadzisz inną działalność, którą warto się pochwalić? Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki wspólnie z marszałkiem województwa zapraszają firmy, lokalnych wytwórców, artystów, organizacje pozarządowe oraz samorządy lokalne z regionu do bezpłatnego promowania się podczas Mistrzostw Świata U’20 w lekkiej atletyce, które odbędą się w lipcu w Bydgoszczy. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca.

Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce do lat 20, które odbędą się między 19 a 25 lipca, ściągną do Bydgoszczy blisko 3,5 tysiąca gości z ponad 150 krajów świata. Ich rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców.

– Gorąco zachęcamy do promowania się podczas tej prestiżowej imprezy. To oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą przedstawić swoją działalność szerokiemu gronu publiczności z kraju i zagranicy, zaprezentować swoje produkty lub usługi i pozyskać nowych klientów czy partnerów – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zachęca do bezpłatnej prezentacji walorów miast i gmin z regionu oraz działalności organizacji, twórców i rzemieślników z Kujaw i Pomorza. Pomysł na organizację stoiska może być zupełnie dowolny – od ulotek promocyjnych, poprzez ekspozycje sztuki ludowej, wystawy plenerowe, stoiska z produktami regionalnymi, czy też występy grup i zespołów. Będzie także możliwość sprzedaży swoich wyrobów.

– Zawodnicy oraz kibice naszych imprez zawsze chętnie odwiedzają stoiska promocyjne organizowane przez wystawców z regionu. Na tej formie promocji korzystają wszyscy, dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpłatna – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

Aby zadeklarować swój udział, należy wypełnić i wysłać do Biura Organizacyjnego (na adres: promocja@bydgoszcz2016.pl) formularz zgłoszeniowy http://kujawsko-pomorskie.pl/pliki/wiadomosci/20160421_promocja/karta_zgloszenia.doc . Stoiska promocyjne można zgłaszać do 10 czerwca.

Strona internetowa zawodów: http://www.bydgoszcz2016.pl

W najbliższą niedzielę (5 czerwca) w Bydgoszczy odbędzie się także XVI edycja Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego Bydgoszcz Cup. W ramach Klubu Kibica organizatorzy przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek dla zorganizowanych grup. Czytaj też: Kibicuj na Bydgoszcz Cup http://kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe/29382-kibicuj-na-bydgoszcz-cup

informacja otrzymana od Pani Beaty Krzemińskiej

rzecznika prasowego

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu

Podobne aktualności

Skip to content