Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej

Szanowni Państwo,

 

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają do udziału w Międzynarodowym Forum Ekonomii Społecznej, które odbędzie się w Toruniu w dniu  3 października 2017 roku.  

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu zaprasza w dniu 4 października 2017 roku na konferencję „Kooperacja międzysektorowa, czyli rozwój bez stereotypów”, organizowaną w ramach Targów Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej dla  Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Podmiotów Ekonomii Społecznej działających na terenie powiatów: aleksandrowskiego, chełmińskiego, lipnowskiego, toruńskiego i miasta Torunia.

Na dzień 3 października 2017 zapraszamy również Wystawców – Podmioty Ekonomii Społecznej, które zaprezentują swoje produkty i usługi w ramach Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Miejsce obu konferencji oraz targów:  Centrum Targowe „Park”, przy ul. Szosa Bydgoska 3, Toruń.

Zaproszenia wraz z informacjami o wydarzeniach poniżej:

FORUM EKONOMII SPOŁECZNEJ

TARGI DOBRYCH PRAKTYK EKONOMII SPOŁECZNEJ

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w obu konferencjach do dnia 25.09.2017 r., poprzez wypełnieniezgłoszenia udziału oddzielnie na każde wydarzenie,nastronie: www.ekonomia-spoleczna.com.pl

 Wystawców, prosimy dodatkowo,o  wypełnienie zgłoszenia i pobranie informacji dla Wystawców na stronie:www.ekonomia-spoleczna.com.pl

 Udział w konferencjach i targach jest bezpłatny.

Informacja pozyskana za pośrednictwem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu

Podobne aktualności

Skip to content