Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Szanowni Państwo,

zbliża się 10. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, jak co roku, aktywnie włącza się do akcji zaplanowanej na 13 – 19 listopada 2017 roku. Ty również możesz zostać partnerem tego wydarzenia. Zapraszamy wszystkie organizacje, instytucje i  firmy do współpracy lub przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość.

Partnerem akcji może zostać każdy, kto wykona poniższe kroki

  1. Zorganizuje wydarzenie, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości w swoim regionie.
  2. Zarejestruje się na ogólnopolskiej stronie tydzienprzedsiebiorczosci.pl i doda zaplanowane wydarzenie – do 20 października 2017 r. (ostateczny termin rejestracji).
  3. Prześle do regionalnego koordynatora ŚTP – Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu – szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz logotyp swojej organizacji. Logo i szczegółowy program zamieścimy na stronie internetowej torun.direct oraz wypromujemy wydarzenie na Facebooku.

Po wszystkim zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami. Relacje ze spotkań zostaną opublikowane w mediach społecznościowych, na stronie www.torun.direct oraz www.torun.pl.

Przypominamy – rejestracja wydarzeń trwa do 20 października 2017 r.

Informacje o wszystkich regionalnych wydarzeniach dostępne są także na ogólnopolskiej stronie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Kontakt z koordynatorami regionalnymi w Toruniu:

 

e-mail: m.milde@torun.direct

e-mail: s.kotlarek@torun.direct

—————————————

Podobne aktualności

Skip to content