Badanie ankietowe w ramach projektu „REGIOGMINA”

Badanie ankietowe w ramach projektu „REGIOGMINA” współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji badania ankietowego, którego głównym celem jest ocena stopnia zadowolenia przedsiębiorców z pomocy oferowanej im przez instytucje publiczne w województwie kujawsko-pomorskim, a także rozpoznanie oczekiwań przedsiębiorców w tym zakresie.

Niniejsze przedsięwzięcie wpisuje się w projekt badawczy GOSPOSTRATEG – „Regiogmina” współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Jego efektem będzie m.in. wdrożenie innowacyjnego podejścia do stymulowania przedsiębiorczości w gminie za pomocą odpowiednio skomponowanego zestawu instrumentów wsparcia.

W wyniku badania ankietowego, zostanie określone zapotrzebowanie przedsiębiorców na pomoc, co w kolejnej kroku pozwoli na wypracowanie instrumentów dedykowanych mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom, a następnie ich wdrożenie.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że te gminy, które zdecydują się pośredniczyć w kontakcie zespołu badawczego z przedsiębiorstwami, będą mogły liczyć na udział w drugiej fazie projektu – tj. implementacji opracowanych rozwiązań (więcej informacji w załączniku).

Nasza prośba dotyczy kontaktu z mikro-, małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz udostępnienia im linka do ankiety elektronicznej   w sposób praktykowany i uznawany za skuteczny (dedykowana korespondencja, newsletter, informacja w oficjalnym portalu internetowym gminy itd.).

Badanie rozpoczęło się 6.12.2019 i potrwa do 20.12.2019 do godz. 23:59.

 

Aby wypełnić ankietę, przedsiębiorstwo powinno skorzystać z poniższego linku: https://limesurvey.sgh.waw.pl/index.php/186866?lang=pl

Podobne aktualności

Skip to content