Weź udział w bezpłatnym webinarium

Weź udział w bezpłatnym webinarium

 

Toruński oddział ZUS zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium w trakcie, którego eksperci wyjaśnią, o czym należy pamiętać pobierając świadczenia emerytalno-rentowe z ZUS i osiągając dodatkowe przychody. Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia on-line 16 grudnia
o godz. 9.00 za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Jeśli ktoś ma pytania, które świadczenia podlegają rozliczeniom, jakie są dopuszczalne progi dochodów, jakie zarobki spowodują, że ZUS zawiesi lub zmniejszy świadczenie, a także jaka kwota przychodu ma wpływ na wypłatę renty socjalnej, na czym polega rozliczenie świadczeń emerytalno-rentowych i jakie dokumenty są potrzebne do rozliczenia – na te i inne pytania odpowiedzą eksperci ZUS w trakcie szkolenia.

 

Zapisy na webinarium przyjmowane są do 14 grudnia na adres: sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl. W  treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu.

 

Krystyna Michałek

Rzecznik Regionalny ZUS

Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Podobne aktualności

Skip to content