Konkurs fotograficzny pn. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”.

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza miłośników przyrody i fotografii, którzy ukończyli 16 rok życia, do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”.
Do konkursu można zgłosić nie więcej niż 15 prac fotograficznych wykonanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Spośród zgłoszonych fotografii zostanie wyłonionych do 220 najciekawszych prac, które w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób przedstawiać będą piękno i różnorodność przyrody i krajobrazu naszego regionu.
Zwieńczeniem konkursu będzie przyznanie cennych nagród rzeczowych oraz umieszczenie zwycięskich fotografii i nazwisk laureatów w publikacjach Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, m.in. w albumie.
Czas zgłoszeń trwa do dnia 3 maja 2023 r., można je przesyłać na adres e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl za pomocą wybranego, ogólnodostępnego serwisu do przesyłania dużych plików (np. WeTransfer.com, fromsmash.com, itp.).
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy: https://www.gov.pl/…/przyroda-wojewodztwa-kujawsko… .
Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!
📍Kontakt z Organizatorem:
Kujawsko – Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
tel. 523497587 lub 604060204
e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl
📎 link do strony internetowej Konkursu: https://www.gov.pl/…/przyroda-wojewodztwa-kujawsko…

Podobne aktualności

Skip to content