Konkurs na Dyktanda.pl z okazji Dnia Kobiet!

Poszukujesz inspiracji, jak możesz jeszcze bardziej umilić sobie, mamie, siostrze lub przyjaciółce Dzień Kobiet?👱‍♀️

Już 8 marca możesz zdobyć kartę podarunkową 💌 do wykorzystania na dowolne zakupy na najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce.

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl przygotował specjalną propozycję na święto kobiet. Zabawa polegająca na rozwiązaniu specjalnego dyktanda ortograficznego📃, które będzie udostępnione w Dniu Kobiet!
Jeśli lubisz rywalizację, chcesz wykazać się znajomością ortografii, a dodatkowo poczuć dreszcz emocji uciekającego czasu i świetnie się bawić, gorąco zapraszamy do udziału w zabawie!
⏰Dyktando będzie można rozwiązać online 8 marca 2022 r. w godzinach 18:00-19:00.
Nagroda główna to karta podarunkowa, której wartość to 100,00 zł do wykorzystania na platformie zakupowej Allegro.pl, gdzie zwyciężczyni znajdzie dosłownie wszystko.
Ty zdecydujesz, co zrobisz z wygraną.
Więcej informacji, a także link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet-2
Powodzenia!
Poniżej znajdziesz porady, które mogą pomóc Ci w przygotowaniu się do rozwiązania dyktanda:
Powtórz podstawy ortografii – zawsze warto przypomnieć sobie podstawowe zasady pisowni wyrazów, takich jak zasada „ż”, „rz”, „ó”, „u”, „ch” i „h”, czy poprawne stosowanie znaków interpunkcyjnych.
Zapoznaj się z tematyką dyktanda – jeśli znasz temat dyktanda, to zwiększa to Twoje szanse na poprawne napisanie większej liczby wyrazów.
– Ćwicz słuchanie oraz pisanie – warto regularnie słuchać i zapisywać krótkie fragmenty tekstu, aby poprawić swoje umiejętności słuchania i pisania.
Przepisz fragmenty tekstów – warto przepisywać fragmenty różnych tekstów, aby poprawić swoją szybkość i dokładność pisania.
Korzystaj z materiałów edukacyjnych – istnieje wiele materiałów edukacyjnych online, takich jak strony internetowe lub aplikacje mobilne, które oferują dyktanda do ćwiczeń.
Ćwicz w grupie – warto spotkać się z grupą osób i razem ćwiczyć słuchanie oraz pisanie. Możecie wzajemnie się poprawiać, a także uczyć od siebie nawzajem.
Systematyczne rozwiązywanie dyktand oraz powtórki, z pewnością przyczynią się do poprawy umiejętności ortograficznych.

 

Podobne aktualności

Skip to content