BEZPŁATNE SZKOLENIA Z OBSŁUGI KOMPUTERA

BEZPŁATNE SZKOLENIA Z OBSŁUGI KOMPUTERA – AŻ 7 TEMATÓW DO WYBORU!

 

W związku z realizację projektu unijnego Gmina na czasie w gminie Koneck zapraszamy do zapisów na bezpłatne szkolenia z obsługi komputera. Wśród dostępnych tematów proponujemy „Rodzic w Internecie”, „Rolnik w sieci” lub „Mój biznes w sieci”. Zapraszamy!

Urząd Gminy w Konecku wraz z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów serdecznie zapraszają do udziału bezpłatnych szkolenia z obsługi komputera dla osób w wieku 25-65 lat.

Uczestnicy mogą się zapisywać na jedno z poniższych szkoleń:

  1. Rodzic w Internecie
  2. Mój biznes w sieci
  3. Moje finanse i transakcje w sieci
  4. Działam w sieciach społecznościowych
  5. Tworzę własną stronę internetową
  6. Rolnik w sieci
  7. Kultura w sieci

Na terenie gminy Koneck będą organizowane 3 takie szkolenia. Ich tematyka oraz terminy będą zależały od osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w projekcie pod numerem infolinii 797 901 126.

Na jedno szkolenie może się zapisać maksymalnie 12 osób i decyduje kolejność zgłoszeń, zatem wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontakt z naszą infolinią 797 901 126 w celu zgłoszenia wstępnej, niezobowiązującej chęci uczestniczenia w jednym z w/w szkoleń.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń na infolinię: 797 901 126 lub napisz na adres projekty@kss.org.pl

Projekt jest realizowany w ramach projektu „Gmina na czasie” organizowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej i jest wspierany przez Program Operacyjny Polska Cyfrowa i finansowany przez Unię Europejską.

 

Podobne aktualności

Skip to content